0
0
0

Розпив Creed Oud Zarian 1мл

Відгуки:
(0)
285 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Кінцева нота: Боби тонка, Пачулі, Сандалове дерево, Смирна, Солодка, Уд
Класифікація: нішева
Країна-виробник товару: Франція
Нота серця: Троянда центифолія
Початкова нота: Імбир, Бергамот, Олібанум, Спеції
Доставка і оплата

Нова пошта, при отриманні або Visa, Mastercard

Офіційний

дистриб'ютор в Україні

Розпив Creed Oud Zarian об'ємом 1 мл — це чудова можливість зануритися у світ розкішних ароматів від французького бренду Creed. Цей унісекс парфум привертає увагу своєю глибиною та складністю, пропонуючи незабутній досвід для любителів східних і деревних ароматів. Його поєднання спецій, бергамоту та імбиру в початкових нотах створює динамічний старт, який плавно переходить до витонченої серцевої ноти з троянди центифолії.

Кінцеві ноти, які включають боби тонка, пачулі, сандалове дерево, смирну та уд, надають аромату тепло і солодкість. Це робить Oud Zarian ідеальним вибором для вечірніх заходів або особливих випадків, коли ви хочете справити враження. Аромат не тільки підкреслює вашу індивідуальність, а й наповнює простір навколо вас елегантністю та шармом.

Використання цього аромату надзвичайно просте: достатньо нанести кілька крапель на зап'ястя або шию, що забезпечить тривалу стійкість аромату протягом дня. Завдяки своїй багатогранності Oud Zarian підходить як для чоловіків, так і для жінок, що дозволяє насолоджуватися ним будь-кому, хто цінує якісну парфумерію з глибокими нотами.

Не пропустіть можливість спробувати цей неперевершений аромат від Creed та додати його до своєї колекції! Creed Oud Zarian стане чудовою доповненням для тих, хто шукає щось особливе у світі ароматів. Відчуйте елегантність кожного натиску!

Характеристики
Default
Класифікація нішева
Країна-виробник товару Франція
Тип аромату деревні, східні
_
Кінцева нота Боби тонка, Пачулі, Сандалове дерево, Смирна, Солодка, Уд
Нота серця Троянда центифолія
Початкова нота Імбир, Бергамот, Олібанум, Спеції
Стать унісекс
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Відгуки
Віктор
Віктор
18.11.2024
Набір для стрижки  JRL Onyx Ghost Collection 1
Набір для стрижки JRL Onyx Ghost Collection 1
Нарешті купив цей набір) дуже дякую вам) і окрема подяка за послугу покупки частинами..
Денис
Денис
07.11.2024
Фен для волосся Wahl Vanquish
Фен для волосся Wahl Vanquish
Фен супер) Давно його чекав в Україні) Дякую вам за швидку доставку та якість..
Роман
Роман
16.03.2023
Машинка для стрижки Gamma Absolute Alpha Clipper Matte
Машинка для стрижки Gamma Absolute Alpha Clipper Matte
За порадою продавця обрав цю машинку. Дуже нею задоволений. Стриже відмінно. Заряджати можна як комплектною зарядкою так і від micro USB (тобто навіть від павербанка може зарядитись). Дуже багата комплектація (змінні кришки корпусу, кредл для зарядки, змінні ричажки...) Сервіс в магазині чудов..
Сергій
Сергій
25.11.2022
Машинка для стрижки Gamma Boosted
Машинка для стрижки Gamma Boosted
Вдячний магазину і адміністратору за швидку відправку машинки. Задоволений машинкою, працює ідеально...
Запрошуємо до співпраці Барбершопи, Салони і Майстрів
Shiner Gold Pomade - Time To Style
Детальніше
Запрошуємо до співпраці Барбершопи, Салони і Майстрів