0 грн.
Зробити замовлення- Категорія товару: Нішеві парфуми на розпив
- Виробник: Xerjoff
- Модель: 21833-467
- Наявність: В наявності
Нова пошта, при отриманні або Visa, Mastercard
дистриб'ютор в Україні
Розпив Xerjoff Alexandria II об'ємом 1 мл – це елітний аромат, що пропонує унікальний досвід для тих, хто цінує ніштякову косметику. Справжня італійська майстерність закладена в кожній краплі цього витонченого парфуму. Він призначений як для чоловіків, так і жінок, завдяки своїй універсальності та привабливості.
Ароматична композиція розпочинається з виразних нот палісандрового рожевого дерева, лаванди, кориця та яблука, які відразу захоплюють увагу. У серці аромату розкриваються ніжні акорди троянди, кедра і конвалії, надаючи йому складності та елегантності. Завершальні ноти - це досконала поєднання деревини агар (уд), сандалу, амбри, ванілі та мускусу, які залишають за собою тривалий шлейф розкоші.
Xerjoff Alexandria II підходить для особливих нагод, а також для щоденного використання, додаючи впевненості та шарму. Наносьте аромат на чисту шкіру або одяг, уникаючи тертя, щоб зберегти його структуру. Цей парфум стане чудовим доповненням до образу сучасного чоловіка чи жінки, які прагнуть бути помітними та стильними в будь-якій ситуації.
Обираючи Xerjoff Alexandria II, ви отримуєте не лише аромат – ви стаєте частиною світу ексклюзивної косметики для чоловіків і барбершопів. Відкрийте для себе неповторність і глибину цього аромату, який здатен підкреслити вашу індивідуальність.
Відгуків про цей товар ще не було.